Welkom piraten liefhebber, maak een account of login voor meer info!!
Telefoonnummers/ Websites piraten stations:

Wil je ook opgenomen worden in deze lijst of wil je je telefoonnummer of sms nummer of de link naar je website aangepast zien of juist verwijderd zien klik HIER

Plaatsnaam cq frequentie vermelding is geheel aan u zelf, alles mag, niets moet het is geheel vrijblijvend.

Wanneer een mail binnen is wil niet zeggen dat het binnen no time gefixt is, geduld is een schone zaak, we doen onze uiterste best om het zo snel mogelijk geplaatst te krijgen b.v.d.

LET OP: Etherpiraten.com is niet verantwoordelijk voor de gevolgen die zouden kunnen ontstaan door uw vermelding op deze pagina.

Een vermelding naar je website is alleen mogelijk als het maar piraat gerelateerd is.

Ook links die leiden naar hyves noemen wij geen websites maar vrienden sites, dus die links worden niet geplaatst.

Links naar internet stations hebben we een ander forum voor.

Veel gevraagd in Piraten Praten:

Duitse ontvangst site met opnames

 

 

Stations naam (A) Frequentie Telefoonnummer Website
Vrije Radio Achterhoek 99.50 MHz 06-20502054 www.vrijeradioachterhoek.nl
Piraten Team Achterhoek 97.00 MHz 06-46497225
8 Onwiezen Hellendoorn ?? MHz 06-10343424
Atletico B.V. 101.40 MHz 06-12120270
Atletico Deventer 95.00 MHz 06-14155545 www.bestehits.nl
Station Atletico Steenwijk 108.00 MHz 06-13887797 www.stationatletico108fm.come2me.nl
Stations naam (B) Frequentie Telefoonnummer Website
Boemerang 94.50 MHz 06-31537329 www.firmaboemerang.nl
Blacklight Team Den Ham 95.10 MHz 06-12777054 www.blacklightteam.nl
Bakker Fm Buurse 97.30 MHz 06-55947890
De Buurtamateur Vroomshoop 96.50 MHz 06-16910547
Brouwerpower Lemelerveld 97.60 MHz 06-50642986
B.M.F. Oud-Bergentheim 97.30 MHz 06-25423000
Bob Fm Hasselt 97.6 MHz 06-25208688
Bikini 98.10 MHz 06-12400774
Radio Bandkraker 98.20 MHz 06-46276302 www.bandkrakerfm.nl
Firma Buge of Barste Drachster Compagnie 101.90 MHz 06-27888845 www.firmabugeofbarste.tk
Banjo Team Wezep (OV) 96.50 MHz 06-48107445 www.banjoteam.tk
Radio Bem Bem 94.50 MHz 06-10040119
Stations naam (C) Frequentie Telefoonnummer Website
Caroline 104.00 MHz ?? www.carolinefm104.nl
Combinatie O.T.M. 99.60/97.60 MHz 06-10699160 www.combinatieotm.nl
Club Madeira Twente ?? MHz 06-11225226
Stations naam (D) Frequentie Telefoonnummer Website
D'r in of D'r Uut 88.30 MHz 06-27378611
De Keet Noord Deurningen 95.00 MHz www.dknd.tk
Drenthse Combinatie 94.50 MHz 06-14013388 www.drentsecombinatie.nl
Drentse Diesel Zuidwolde (Dr) 98.00 MHz 06-27172867
Drents Geweld Nw-Dordrecht 88.30 MHz 06-55598560
Dik en Brom Daarle ?? MHz 06-29363689
Station Dwergpiraat 95.50 MHz 06-13744466
Station DRZ Gees ?? MHz ?? www.stationdrz.tk
Dopjett BV 100/101.4 MHz 06-22024232
Station Dwergpiraat 95.50 MHz 06-13744466
Stations naam (E) Frequentie Telefoonnummer Website
Firma EPC 96.50 MHz 06-15635501 www.epcombinatie.nl
Evenaar Fm Grijpskerk 88.30 MHz 06-49038300
Efferinie radio 95.90 MHz 06-30572004
Stations naam (F) Frequentie Telefoonnummer Website
Piratenteam Friesland 108.00 MHz 06-25263940 www.piratenteamfriesland.nl
Flamoes Fm 97.60 MHz 06-30607677 www.flamoesfm.com
Flippies Bar ?? MHz 06-11512745
Stations naam (G) Frequentie Telefoonnummer Website
Grol fm ?? MHz 06-12482255
Gebroeders Spoor 99.60 MHz 06-23482667 www.gebroedersspoor.tk
Piraten team Geesteren (Gld) 97.00 MHz ?? www.ptg.nl.tt
Grindelwald Fm 97.3/96.7 MHz 06-30303206
Stations naam (H) Frequentie Telefoonnummer Website
Heerder Piratenteam ?? MHz 06-12070486 www.heerderpiratenteam.nl
Hellyboy Fm 100.00 MHz 06-30304541 www.hellyboy.nl
Heidejager 98.20 MHz ?? www.stationheidejager.tk
Hunter Fm 100.00 MHz 06-27913870
Hurby en Lady GTI 104.10 MHz 06-20751801
Studio Hawaii 96.50 MHz 06-18137654 www.studiohawaii.nl
Huismus 88.30 MHz 06-21626247 www.everyoneweb.com/huismusfm
Stations naam (I) Frequentie Telefoonnummer Website
IJseldijk Kamperzeedijk 90.10 MHz 06-15253131 www.station-ijsseldijk.tk
Ideale Combinatie Drachten 99.90 MHz 06-27372797 www.illegaleman.nl
Ideale Kerst Combinatie ?? MHz 06-22157579 www.radioikc.nl
Stations naam (J) Frequentie Telefoonnummer Website
Radio Jachtsnee 95.40 MHz 06-22833312
J & J Combinatie MHz 06-30570508
Zender JVC Nieuwleusen 97.6/98.1 MHz 06-50929386 www.zenderjvc.nl.nu
Stations naam (K) Frequentie Telefoonnummer Website
Ketsplaat Fm 95.4/96.7 MHz 06-49249290
Keldertje Neede ?? MHz 06-81605039 www.stationhetkeldertje.tk
KMF ?? MHz 06-50404375/06-81021027 www.firmakmf.nl
Firma Klompe Klazienaveen 94.50 MHz 06-29453603
Kariboe Fm Zwartemeer 95.10 MHz 06-27100144
Kleine Valk Nieuwleusen 98.10 MHz 06-48000722
Kanon van Enschede ?? MHz 06-45300033 www.radiokanon.tk
Kerst Trio Rossum 97.00 MHz 06-55553000
Klapband Fm Hasselt (Ov) 97.8 MHz 06-30982098
Kleine Pinguin Ruinerwold (DR) o.a 96.7 MHz 06-53843813
Combinatie Kort maar Krachtig 88.30 MHz 06-39386464 www.piratencombinatie.nl
Knetterbiele Gelderland 94.50 MHz 06-30130574
Kleine Zwerver 99.50 MHz ?? www.kleinezwerver.nl
Stations naam (L) Frequentie Telefoonnummer Website
Lakse Hond Boekelo ?? MHz 06-55551915
Leyen Team 98.20 MHz 06-43449072 www.leyenteam.tk
L.O.T. 2e Mond ?? MHz 06-15635501 www.kortje.woelmuis.nl
Landloperfm Friesland 95.10 MHz 06-12100050
Stations naam (M) Frequentie Telefoonnummer Website
Minimaal ?? MHz 06-12938652 www.radio-minimaal.nl.tt
Melkboer Fm ?? MHz 06-50882881
Milano BRD 107.70 MHz 00491522-7500520 www.studiomilano.de.tt
Marimba Team 98.20 MHz 06-81504155
Stations naam (N) Frequentie Telefoonnummer Website
Noorman en Lady Hennie 101.40 MHz 06-41713302 of 0512-840423 www.noormandrachten.nl
Radio Napoleon 95.70 MHz 06-12134749 www.piratentwente.com
Nunspeets Kabaal 98.10 MHz 06-24475027 www.nunspeetskabaal
Station Neutraal 95.00 MHz 06-83388300

www.stationneutraal.tk

Stations naam (O) Frequentie Telefoonnummer Website
Onbekende Piraat 100.00 MHz 06-47619840
Stations naam (P) Frequentie Telefoonnummer Website
Powerfm ?? MHz 06-28114504 www.radiopowerfm.web-log.nl
Powergigant Radio 99.60 MHz 06-27495858 www.powergigantradio.tk
Pierewaaier 96.50 MHz 06-13117177 www.teampierewaaier.tk
Pil Fm Vriezenveen 97.00 MHz 06-14774774 www.pilfm.nl
Pitbull Fm & Lady 104.10 MHz 06-31358746
Powerros en Speedy 99.60 MHz 06-47361530 www.powerrosradio.tk
Piratenradar 95.50 MHz 06-14548848 www.piratenradar.tk
Pandora ?? MHz 0514-602210 www.pandoraradio.nl
Pinokkio team Eelde 100.00 MHz 06-17321723 www.pinokkioteam.nl
Patsat Fm Goor 96.70 MHz 06-55550612 www.patsat.nl
Stations naam (Q) Frequentie Telefoonnummer Website
MHz
Stations naam (R) Frequentie Telefoonnummer Website
Radio Koops Albergen 97.60 MHz 06-20288353
Rienk Rivella Radio RR ?? MHz 06-34478765
Ritmo Enschede ?? MHz 06-20577111
Ronalisa / Enterprise Zwartemeer 95.70 MHz 06-51554435
RMLB Duitsland 100.00 MHz 00491746833663 www.studiormbl.de
Regioteam Friesland 95.10 MHz 06-29111711 www.hetregioteam.nl
Radio Renaldo Glansdorfe BRD 100.00 MHz 00491522-1012290 www.studio-renaldo.de
Radio Roland Heerenveen 107.7 MHz 06-58863792
Stations naam (S) Frequentie Telefoonnummer Website
Slovenia Hollandscheveld 95.10 MHz 06-57654548
Scheepsjager Fm 88.30 MHz 06-25063349 www.scheepsjager.nl
Scotland Mg/Kg ?? www.radioscotland.nl
Club Sambal 95.90 MHz 06-55551202
Studio de Toekomst Rossum 97.00 MHz 06-39399797
Studio Vrij Twente Kanaal Rossum 97.00 MHz 06-55553000
Sambuca St.Isidorushoeve 94.50 MHz 06-30209809 www.radio-sambuca.nl.tt
SRV Mannen 95.10 MHz 06-31555755 www.srvmannen.com
Radio Schijndel 98.55 MHz ?? www.radioschijndel.nl
Radio Sturmvogel Duitsland 106.10 MHz 0049-4957643 www.studio-valentino.de.tl
Radio Sacramento 96.50 MHz 06-34477446 www.radiosacramento.tk
Radiocombinatie de Schuimhappers 104.00 MHz 06-30442171
Smirnoff Fm Markelo Verschillend 06-25342284 www.ptwmarkelo.tk
Speedy Radio Gemert Verschillend ?? www.speedyradio.nl
Station Slephut Verschillend 06-31087476 www.station-slephut.nl
Sirocco/Lawaai Papagaai 88.40 MHz 06 43 10 30 10(NL) 0049 162 752 1940(DLD) www.zendersirocco.com
Stations naam (T) Frequentie Telefoonnummer Website
Twents Kabaal 96.50/70 MHz 06-39408181
www.firmatwentskabaal.tk
Tukker Fm Den Ham 95.10 MHz 06-20809291 www.tukkerfm.nl
Tornado Nieuwleusen 95.90 MHz 06-30148039
Twents Gestoord MHz 06-25213213/06-10003285 www.twentsgestoord.nl
Troy Fm 104.00 MHz 06-13438831
Twentse Beunhaas ?? MHz 06-53198854
Twents Vinyl Team 97.60 MHz ??
Twentse Piraten Combinatie 97.00 MHz 06-27050596
Stations naam (U) Frequentie Telefoonnummer Website
MHz
Stations naam (V) Frequentie Telefoonnummer Website
Radio Vito ?? MHz 0411-785166 www.radiovito.nl
Trio Vrijgezel 98.20 MHz 06-21518516
Vaticano 95.40MHz 06-33626230
Vrijdijk Beuningen 97.30 MHz 06-30270618 www.firma-vrijdijk.nl.tt
Vocaalfm Anjum 98.20 MHz 06-22302750 www.vocaalfm.nl
Veldmuis Fm Nieuwleusen breedband MHz 06-15636217
Stations naam (W) Frequentie Telefoonnummer Website
Wilde Havana 104.10 MHz 06-25517976 www.wildehavana.nl
Woudster en Nanoe 103.80 MHz 06-31558310 www.woudster.nl
Wie v/d 3 ?? MHz 06-20323272
Zender Waaghals 94.50 MHz 06-21950799
Radio Waldpiek Kloostertille 104.10 MHz 06-23162610
Stations naam (X) Frequentie Telefoonnummer Website
Radio Xtention 107.70 MHz 06-51301015 www.hitradio-xtention.nl
Stations naam (Y) Frequentie Telefoonnummer Website
MHz
Stations naam (Z) Frequentie Telefoonnummer Website
Zilverster Nw.Weerdinge ?? 06-50121181 www.radio-zilverster.nl
Zilverenvogel Fm 105.80 MHz 06-41493968
Zeebodem Fm 96.50 MHz 06-14676714 www.zeebodemfm.nl
Zwarte Leeuw Sleen 97.0/98.9MHz 06-39652595 www.radiodezwarteleeuw.tk
Zwerver ?? MHz 06-27017644 www.muziekhoekje.nl
Station Zonnedaal 98.10 MHz 06-44757565
Zanusie Mastenbroek 1512 KHz 06-20291401
Zwaailamp FM ?? MHz 06-85252811