Welkom piraten liefhebber, maak een account of login voor meer info!!

rdvv pll / locken

Reactie plaatsen | vorige bericht | volgend bericht | terug naar overzicht | Laatste gelezen reactie |
 3618 x bekeken Door dj alex 06 Feb 18:50 Bekijk foto
Hallo, heb hier een 8 watt RDVV notune kit liggen met een probleem. Al veel contact gehad met verkoper maar komen er eigenlijk niet uit.

Heb de kit volgens schema opgebouwd en alles inmiddels 3 maal gechecked. Het probleem is dat de PLL van de 80 oploopt naar uiteindelijk 120MHz, in zo om en nabij 20 seconden. Hierbij loopt het vermogen terug van 6 naar 1 watt, wat op zich logisch is. De zender is volgens display niet gelocked, het LEDje brand wel. Vermogen is er ook. Zo een paar dingen die niet met elkaar stroken.

Heb het kristal (3.2MHz) en wat andere componenten al vervangen. Iemand die het probleem kent? Wil volgende week een andere TSA5511 proberen.


Deel via: Twitter | Facebook | LinkedIn | Volgen | Tip | Print |

Je hebt geen rechten om dit forum (verder) te lezen of bent niet ingelogd !!